Konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę wielkanocną - 08.04.2019 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

                                     Dnia 8 kwietnia 2019r., w Zespole Szkół w Marzeninie został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. W konkursie wzięło udział ponad 40 uczniów klas I-VIII. Komisja w składzie: Elżbieta Staszczyk, Paulina Krawczyk i Monika Suwald oceniła prace uczniów. Wielkanocne kartki wykonane zostały przez uczniów różnorodnymi technikami. Ocena ich była bardzo trudna. Prace oceniano w dwóch grupach wiekowych: wśród uczniów klas I-IV i V-VIII. W młodszej grupie wiekowej za najpiękniejszą uznano kartkę wykonaną przez uczennicę klasy II- Nikolę Lichą, II miejsce przyznano pracy wykonanej przez Amelkę Kocobolską, uczennicy również kl. II, zaś III miejsce kartce wykonanej przez Filipa Kacprzaka z klasy I. W tej kategorii wiekowej przyznano również 2 wyróżnienia, które otrzymali: Julka Kocobolska z kl. IIIi Igor Walusiński z kl. II. Kartka 16
                 Wśród uczniów klas starszych I miejsce przyznano kartce wykonanej przez Kasię Bednarkiewicz, uczennicy kl. VII, II i III miejsca przyznano pracom wykonanym przez uczennice kl. VI, odpowiednio Zuzi Wdowińskiej i Paulinie Gąsiorowskiej. Wyróżnienia zaś otrzymały uczennice: Julka Lament z kl. VI i Martyna Malarz z kl. VIII. Wszystkim nagrodzonym uczniom dyplomy oraz drobne upominki wręczył Pan dyrektor Krzysztof Jaworski dnia 12 kwietnia 2019 r. w trakcie uroczystości związanej ze zbliżającym się Świętem Wielkiej Nocy. Wielkanocne kartki wykorzystano jako dekorację korytarza II piętra budynku szkoły. Wszystkim laureatom konkursu
serdecznie gratulujemy.

kartka 1
kartka 2
kartka 3
kartka 4
kartka 5
kartka 6
kartka 7
kartka 8
kartka 9
kartka 10
kartka 11
kartka 12
kartka 13
kartka 14
kartka 15
kartka 16

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT