Powiatowy konkurs na najlepszą sałatkę - 05.06.2019 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Uczennice klasałatki 23sy VII naszej szkoły w składzie: Martyna Cieślak, Oliwia Kałęka, Gabriela Okrasa wzięły udział w powiatowym konkursie na najlepszą sałatkę/surówkę w ramach „ Światowego Dnia Rzucania Palenia” pod hasłem „ Papierosów nie palimy bo wolimy witaminy”. Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Łasku, Urząd Miasta i Gminy w Łasku, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku. Etap powiatowy konkursu odbył się 5 czerwca 2019 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Łasku.

Nasza wspaniała drużyna wykonała pyszną sałatkę owocową „Owocowy raj” oraz zaprezentowała hasło: „ZAMIAST PALIĆ PAPIEROSA IDŹ DO SKLEPU PO KOKOSA”. Komisja konkursowa doceniła trud i wysiłek, staranność wykonania, pomysłowość i walory smakowe oraz hasło o tematyce antytytoniowej i przyznała naszej drużynie I miejsce.

Serdecznie gratulujemy:-)

 

saatki 1
saatki 2
saatki 3
saatki 4
saatki 5
saatki 6
saatki 7
saatki 8
saatki 9
saatki 10
saatki 11
saatki 12
saatki 13
saatki 14
saatki 15
saatki 16
saatki 17
saatki 18
saatki 19
saatki 20
saatki 21
saatki 22
saatki 23

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT