Wycieczka do radia w Sieradzu - 13.05.2019 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

    W dniu 13 maja 2019r., grupa licząca 29 uczniów z klas 3-8 udała się z wizytą do Radia Nasze FM. w Sieradzu. Radio 5Celem wycieczki było zapoznanie z pracą dziennikarzy radiowych oraz obejrzenie najważniejszych pomieszczeń znajdujących się w radiu. Na miejscu przywitała nas p. Klaudia Pawlak, która oprowadziła dzieci po pomieszczeniach radiowych. Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił na antenie radiowej w programie na żywo. Było to niezwykłe wyzwanie, które przyniosło wiele radości ale i wiązało się z niepewnością i tremą. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i z entuzjazmem wychodzili z rozgłośni, rozmawiając o swoich wrażeniach ze zwiedzania. Kto wie, może któryś z naszych uczniów w przyszłości będzie zajmować się pracą dziennikarza radiowego.

Link do relacji z wizyty uczniów Zespołu Szkół w Marzeninie w Naszym Fm.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:0dlFZysuOmQJ:www.nasze.fm/news,31816+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

 

radio 1
radio 2
radio 3
radio 4
radio 5
radio 6
radio 7
radio 8
radio 9
radio 10
radio 11
radio 12

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT