"Kręci ich bezpieczeństwo" - wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - 17.05.2019 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

     Uczniowie BRD 3z niemal 40 szkół ( podstawówek i gimnazjów) z województwa łódzkiego, wzięło udział w zmaganiach XLII Wojewódzkiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody odbywały się 17.05.2019 r. ( piątek ) w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim. Trzyosobowe zespoły brały udział w pisemnych testach o ruchu drogowym oraz egzaminie praktycznym. Uczniowie musieli udzielić pierwszej pomocy, wykonać jazdę sprawnościową rowerem oraz na torze w miasteczku ruchu drogowego. W kategorii szkół podstawowych (powyżej 13 roku życia) drużyna z naszej szkoły w składzie:

Weronika Ludwisiak, Mikołaj Dłużyński i Bartłomiej Niewiadomski zajęła XIII miejsce w województwie łódzkim( na 21 szkół w tej kategorii).

                                          Serdecznie gratulujemy: -)

 

brd 1
brd 2
brd 3
brd 4
brd 5
brd 6
brd 7
brd 8
brd 9
brd 10
brd 11
brd 12

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT