Zajęcia z Nordic Walking – 16.05.2019 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

        W czwartkowe popołudnie słońce po wielu dniach opadów specjalnie dla nas wyjrzało zza chmur i przyglądało się pierwszym zajęciom Nordic Walking, których areną stało się boisko szkolne przy naszej placówce. Nie od dzisiaj Nordic W 3wiemy, że dzieci są przyszłością narodu, dlatego serce instruktora uradowało się, kiedy zobaczył szóstkę "maluszków" pełnych chęci do rozpoczęcia swojej przygody z kijkami. Od razu zabraliśmy się do pracy, dopasowywanie kijów, przymierzanie rękawiczek, porządna rozgrzewka, kilka zabaw ruchowych, trochę teorii żeby wiedzieć skąd?, jak?, dlaczego? i po co? to wszystko. Po serii pytań ze strony małych zawodników rozpoczęliśmy część właściwą zajęć, czyli zapoznanie z techniką nordic walking. Wszyscy słuchali z dużym przejęciem, a w oczach było widać zainteresowanie i zniecierpliwienie, aby jak najszybciej rozpocząć już ten niezwykły spacer. Zdyscyplinowanie uczestników wprawiło w zdumienie instruktora, wszyscy słuchali i wykonywali ćwiczenia ze 100% zaangażowaniem bez chwili odpoczynku. Po zakończonych zajęciach rozstaliśmy się w bardzo dobrych humorach, a rodzice dzieci zadeklarowali, że przyprowadzą swoje pociechy na kolejne zajęcia. Widzimy się w kolejny czwartek o godz. 18.00, jak masz trochę wolnego czasu i chcesz do nas dołączyć to serdecznie Cię zapraszamy.   

 

nordic_w 1
nordic_w 2
nordic_w 3
nordic_w 4
nordic_w 5
nordic_w 6
nordic_w 7
nordic_w 8
nordic_w 9
nordic_w 10
nordic_w 11
nordic_w 12
nordic_w 13
nordic_w 14
nordic_w 15
nordic_w 16
nordic_w 17
nordic_w 18
nordic_w 19
nordic_w 20
nordic_w 21
nordic_w 22
nordic_w 23
nordic_w 24
nordic_w 25
nordic_w 26
nordic_w 27
nordic_w 28

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT