XIV Wojewódzki Bieg pamięci Św. Jana Pawła II w Łasku – 12.05.2019 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

     Dzień 12 maja 2019r. na długo zapadnie w naszej pamięci, a wszystko za przyczyną szóstki naszych uczniów. My w niedzielne popołudnie przyglądaliśmy się niekorzystnym warunkom atmosferycznym przez szyby okien naszych ciepłych domów, obserwując intensywność opadów chłodnego deszczu. A oni, nasi mali bohaterowie stawiali dzielnie czoła każdej kropli padającej z nieba na trasę XIV Wojewódzkiego Biegu pamięci Św. Jana Pawła II w Łasku. Wszyscy spisali się wyśmienbieg papieski 2icie poprawiając swoje rekordy życiowe i plasując się na wysokich miejscach ocierając się o podium. Tym razem nie udało się nikomu wywalczyć pucharu, który zasiliłby bogatą kolekcję nagród i wyróżnień za wszystkie sukcesy szkoły, ale chłopcy zdobyli o wiele więcej, pokazali wszystkim, że mają charakter i poradzą sobie z każdą przeciwnością losu. Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Opieczyński, Jakub Nawrocki, Janusz Wawrzyniak, Mikołaj Dłużyński, Adam Wawrzyniak, Mikołaj Sagan. Wielki ukłon w Waszą stronę dzielni wojownicy.

bieg_papieski 1
bieg_papieski 2
bieg_papieski 3
bieg_papieski 4
bieg_papieski 5
bieg_papieski 6
bieg_papieski 7
bieg 1
bieg 2
bieg 3
bieg 4
bieg 5
bieg 6
bieg 7
bieg 8
bieg 9
bieg 10
bieg 11
bieg 12
bieg 13

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT