Święto Konstytucji 3 Maja- 29.04.2019 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

 

„Jesteśmy Polką i Polakiem

Dziewczynką fajną i chłopakiem…”

     W dniu 29.04.2019 r., z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, uczniowie klasy II zaprezentowali obecnym na uroczystej akademii program pełen patriotycznej symboliki i treści. Ta rocznica wpisuje się szczególnie w ciąg majowych świąt, przypominających nam Kim Jesteśmy. Montaż słowno – muzyczny w wykonaniu drugoklasistów został gorąco przyjęty przez obecnych wychowanków i uczniów oraz grono pedagogiczne naszej szkoły.Konstytucja 3 Maja 9

Kochamy Polskę z całych sił,

Chcemy byś również kochał Ją i TY – i TY!”

 

konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...
konstytucja_3_m...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT