Choinka szkolna - 25.01.2019 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

         Po uroczystości z okazjizabawa 19 Dnia Babci i Dziadka odbyła się zabawa choinkowa. Pierwsza część imprezy przeznaczona była dla uczniów młodszych od zerówki do klasy czwartej, przedszkolaki bawiły się osobno, w swojej sali.  Natomiast po południu zabawa przeznaczona była dla pozostałych uczniów ze starszych klas. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle, zamieniła się w salę balową. Udekorowana balonami, serpentynami, gwiazdami, choinkami,  zachęcała do szalonej zabawy. Młodsze dzieci miały na sobie różnorodne, barwne kostiumy. Na sali zaroiło się od piratów, księżniczek, spaidermenów i innych postaci. Wszyscy bawili się doskonale, były korowody, kółeczka, tańce w parach a także zabawy przeprowadzone przez panią animatorkę. Po południu było mniej strojów karnawałowych ale tak samo udana impreza. Starsi uczniowie również dobrze się bawili.

 

zabawa 1
zabawa 2
zabawa 3
zabawa 4
zabawa 5
zabawa 6
zabawa 7
zabawa 8
zabawa 9
zabawa 10
zabawa 11
zabawa 12
zabawa 13
zabawa 14
zabawa 15
zabawa 16
zabawa 17
zabawa 18
zabawa 19
zabawa 20
zabawa 21
zabawa 22
zabawa 23

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT