XX powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „ Młodzież zapobiega pożarom”- 28.03.2019 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

     Uczniowie naszej szkoły: Gabriela Okrasa, Gracjan Okrasa kl. VII w grupie szkół gimnazjalnych, Antoni Gierak, Brajan Marczak i Mikołaj Ratajczyk kl. V w grupie szkół podstawowych wzięlkonkurs pozar 20i udział w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki przeciwpożarowej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

      konkurs pozar 19 XX powiatowe eliminacje OTWP odbyły się 28 marca 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziejowicach. W kategorii szkół podstawowych IV miejsce zajął Antoni Gierak z naszej szkoły. Uczeń wykazał się dużą wiedzą, zyskał ogromną satysfakcję i ciekawą nagrodę. Wielkie gratulacje:-)

 

konkurs_pozar 1
konkurs_pozar 2
konkurs_pozar 3
konkurs_pozar 4
konkurs_pozar 5
konkurs_pozar 6
konkurs_pozar 7
konkurs_pozar 8
konkurs_pozar 9
konkurs_pozar 1...
konkurs_pozar 1...
konkurs_pozar 1...
konkurs_pozar 1...
konkurs_pozar 1...
konkurs_pozar 1...
konkurs_pozar 1...
konkurs_pozar 1...
konkurs_pozar 1...
konkurs_pozar 1...
konkurs_pozar 2...
konkurs_pozar 2...
konkurs_pozar 2...
konkurs_pozar 2...
konkurs_pozar 2...
konkurs_pozar 2...
konkurs_pozar 2...
konkurs_pozar 2...
konkurs_pozar 2...
konkurs_pozar 2...
konkurs_pozar 3...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT