Ślubowanie klasy pierwszej - 30.10.2018 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

We wtorek, 30 października 2018 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie oraz pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Rozpoczęcie nauki jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego dziecka, dla tego też ten dzień był szczególny dla uczniów klasy pierwszej, którzy wraz z wychowawczynią i rodzicami przygotowywali się do niego już od dawna. Najważniejszym momentem tej uroczystości było złożenie ślubowania, następnie pan dyrektor Krzysztof Jaworski dokoŚlubowanie 27nał pasowania na ucznia przez symboliczne dotknięcie ramienia dużym ozdobnym ołówkiem. Przed ślubowania uczniowie w przygotowanej części artystycznej zaprezentowali to, czego zdążyli się już nauczyć, jak również udowodnili, że są nie lada artystami wykonując piosenki i recytując wierszyki. W tej uroczystej chwili pierwszoklasistom towarzyszyli rodzice, rada pedagogiczna, dyrekcja, zaproszeni goście oraz  młodsi i starsi koledzy, dziękujemy wszystkim za obecność w tak ważnym dniu. Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów, uśmiechu oraz samych wspaniałych chwil w naszej szkole.

 

lubowanie 1
lubowanie 2
lubowanie 3
lubowanie 4
lubowanie 5
lubowanie 6
lubowanie 7
lubowanie 8
lubowanie 9
lubowanie 10
lubowanie 11
lubowanie 12
lubowanie 13
lubowanie 14
lubowanie 15
lubowanie 16
lubowanie 17
lubowanie 18
lubowanie 19
lubowanie 20
lubowanie 21
lubowanie 22
lubowanie 23
lubowanie 24
lubowanie 25
lubowanie 26
lubowanie 27
lubowanie 28
lubowanie 29
lubowanie 30
lubowanie 31
lubowanie 32
lubowanie 33
lubowanie 34

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT