Dzień Edukacji Narodowej - 12.10.2018 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

             Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole było uroczyście obchodzone w dniu 12 października 2018r. Pan dyrektor Krzysztof Jaworski bardzo gorąco i serdecznie powitał przybyłych gości oraz byłych i czynnych pracowników Zespołu Szkół w Marzeninie. Wśród szacownych gości byli: Wójt Gminy Sędziejowice Jerzy Kotarski, Zastępca Wójta-Sekretarz Gminy Mirosław Potasiak. proboszcz ks. Jerzy Dominowski, pan Tomasz Fraszka oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Dariusz Gradowski.DEN 1 Pan dyrektor zaczął od wyjątkowych podziękowań najpierw pani Anecie Cyran, nauczycielce wychowania przedszkolnego za wieloletnią pracę w naszej placówce, a następnie za wieloletnie wsparcie dla szkoły panu Jerzemu Kotarskiemu, który żegnał się z urzędem wójta. Z kolei pan J. Kotarski podziękował i również złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczył nagrody Panu Dyrektorowi K. Jaworskiemu i p. D. Łamkowi. Potem pan dyrektor wręczył nagrody za całoroczną pracę wyróżnionym pracownikom szkoły. Nie zabrakło też życzeń od rodziców, w ich imieniu pan Dariusz Gradowski podziękował i na ręce pana dyrektora wręczył okazały kosz smakołyków. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność Gronu Pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi za ich codzienny trud, przekazywaną wiedzę, opiekę oraz troskę poprzez program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Beaty Bednarkiewicz, z udziałem: p. A. Szymczaka-oprawa muzyczna oraz p. W. Kowalczyk i p. K. Szczecińska-dekoracja. Zebrani obejrzeli pełne humoru scenki z życia szkoły i wysłuchali piosenek przepełnionych życzeniami. Na koniec uczniowie wręczyli wszystkim gościom i pracownikom szkoły upominki-,,sówki”.

 

den 1
den 2
den 3
den 4
den 5
den 6
den 7
den 8
den 9
den 10
den 11
den 12
den 13
den 14
den 15
den 16
den 17
den 18
den 19
den 20
den 21
den 22
den 23
den 24
den 25
den 26
den 27
den 28

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT