Dzień Edukacji Narodowej - 12.10.2018 r.

Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole było uroczyście obchodzone w dniu 12 października 2018r. Pan dyrektor Krzysztof Jaworski bardzo gorąco i serdecznie powitał przybyłych gości oraz byłych i czynnych pracowników Zespołu Szkół w Marzeninie. Wśród szacownych gości byli: Wójt Gminy Sędziejowice Jerzy Kotarski, Zastępca Wójta-Sekretarz Gminy Mirosław Potasiak. proboszcz ks. Jerzy Dominowski, pan Tomasz Fraszka oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Dariusz Gradowski.DEN 1 Pan dyrektor zaczął od wyjątkowych podziękowań najpierw pani Anecie Cyran, nauczycielce wychowania przedszkolnego za wieloletnią pracę w naszej placówce, a następnie za wieloletnie wsparcie dla szkoły panu Jerzemu Kotarskiemu, który żegnał się z urzędem wójta. Z kolei pan J. Kotarski podziękował i również złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczył nagrody Panu Dyrektorowi K. Jaworskiemu i p. D. Łamkowi. Potem pan dyrektor wręczył nagrody za całoroczną pracę wyróżnionym pracownikom szkoły. Nie zabrakło też życzeń od rodziców, w ich imieniu pan Dariusz Gradowski podziękował i na ręce pana dyrektora wręczył okazały kosz smakołyków. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność Gronu Pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi za ich codzienny trud, przekazywaną wiedzę, opiekę oraz troskę poprzez program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Beaty Bednarkiewicz, z udziałem: p. A. Szymczaka-oprawa muzyczna oraz p. W. Kowalczyk i p. K. Szczecińska-dekoracja. Zebrani obejrzeli pełne humoru scenki z życia szkoły i wysłuchali piosenek przepełnionych życzeniami. Na koniec uczniowie wręczyli wszystkim gościom i pracownikom szkoły upominki-,,sówki”.

den 1
den 2