Gra Terenowa „100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI” - 08.10.2018 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

       Celem uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości było przeprowadzenie szkolnego konkursu o tematyce historycznej opartego na zasadach gry terenowej. Uczniowie podzieleni według grup wiekowych: kl. 0-1 „Kto ty jesteś? Polak mały!”, kl. 2-3 „Znam swoją Ojczyznę”, kl. 4-5 „Żeby Polska była Polską” i kl. 6-8 „Drogi do wolności”, odpowiadali na pytania, które znajdowały się w kopertach ukrytych w różnych miejscach na terenie szkoły. gra terenowa 1Wszystkie grupy wykazały się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu wiedzy historycznej. Zadania wykonywane były z dużą determinacją i dociekliwością. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Rywalizacja i dobra współpraca zespołów pomogła zintegrować środowisko uczniowskie. Nadrzędnym celem, który przyświecał temu konkursowi było kształcenie patriotyzmu i poszanowania symboli narodowych. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami, a pamiątkowe dyplomy wręczy Pan Dyrektor na akademii z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Serdeczne podziękowania kieruję do uczniów klasy VIII, którzy sprawowali funkcję opiekunów poszczególnych grup wiekowych. Wszyscy wyrazili chęć kontynuacji konkursu, ponieważ było to naprawdę udane spotkanie.

 

gra terenowa 1
gra terenowa 2
gra terenowa 3
gra terenowa 4
gra terenowa 5
gra terenowa 6
gra terenowa 7
gra terenowa 8
gra terenowa 9
gra terenowa 10
gra terenowa 11
gra terenowa 12
gra terenowa 13
gra terenowa 14
gra terenowa 15
gra terenowa 16
gra terenowa 17
gra terenowa 18
gra terenowa 19
gra terenowa 20
gra terenowa 21
gra terenowa 22
gra terenowa 23

Dyplom n

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT