• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - 22.06.2018 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

koniec roku 3

22 czerwca 2018r. w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018, która jak co roku rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele W.N.M.P. w Marzeninie. Po Mszy Świętej zaproszeni goście, uczniowie, pracownicy szkoły i licznie przybyli rodzice zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie uroczystość była kontynuowana. Pan dyrektor wręczył uczniom klas IV-VII świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre bądź wzorowe zachowanie. Podziękował również rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym czynnie uczestniczyli w życiu naszej szkoły. Uczniowie klasy VI podczas części artystycznej przedstawili w tekstach, wierszach i piosenkach uroki zbliżających się wakacji i rozpoczynającego się lata. Przypomnieli też kilka ważnych rad dotyczących bezpiecznych zachowań w miejscach wypoczynku wakacyjnego. Podziękowali Pracownikom Gminy Sędziejowice, przyjaciołom i pracownikom szkoły oraz rodzicom za wspólnie spędzony rok i życzyli wszystkim spokojnych, radosnych, bezpiecznych i słonecznych wakacji.      

 

koniec_roku 1
koniec_roku 2
koniec_roku 3
koniec_roku 4
koniec_roku 5
koniec_roku 6
koniec_roku 7
koniec_roku 8
koniec_roku 9
koniec_roku 10
koniec_roku 11
koniec_roku 12
koniec_roku 13
koniec_roku 14
koniec_roku 15
koniec_roku 16
koniec_roku 17
koniec_roku 18
koniec_roku 19
koniec_roku 20
koniec_roku 21
koniec_roku 22
koniec_roku 23
koniec_roku 24
koniec_roku 25
koniec_roku 26
koniec_roku 27
koniec_roku 28
koniec_roku 29
koniec_roku 30
koniec_roku 31
koniec_roku 32
koniec_roku 33
koniec_roku 34
koniec_roku 35
koniec_roku 36
koniec_roku 37
koniec_roku 38
koniec_roku 39

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT