Projekt edukacyjny z plastyki

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

       W styczniu 2018 r. uczniowie klasy VI, w ramach zajęć plastyki, realizowali projekt edukacyjny, którego celem było zaprojektowanie i zbudowanie modelu domu. Mogli pracować w grupach lub indywidualnie. Wolno im było wykorzystać pudełka tekturowe po różnego rodzaju produktach. Dom powinien mieć ładną, kolorową elewację wykonaną z kolorowych papierów, bibuły lub być pomalowany farbami. Jak uczniowie poradzili sobie z tym zadaniem zobaczcie sami. Moim zdaniem, na uwagę zasługują dwa domy wykonane indywidualnie przez Kasię Bednarkiewicz i Wiktorię Pietrzak.domki 9

 

domki 1
domki 2
domki 3
domki 4
domki 5
domki 6
domki 7
domki 8
domki 9
domki 10
domki 11
domki 12

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT