Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Spotkajmy się w krainie Narnii" - 19.04.2018 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

            19 kwietnia po raz czwarty Biblioteka Pedagogiczna w Łasku zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Spotkajmy się w krainie Narnii". Skierowany on był do uczniów klas IV–VII ze szkół podstawowych powiatu łaskiego. Łącznie zgłosiło się 10 trzyosobowych drużyn. Pytania konkursowe dotyczyły kolejnych trzech części książki C.S Lewisa: „Podróż Wędrowca do Świtu”, „Srebrne krzesło”, „Koń i jego chłopiec”. Uczniowie naszej szkoły wzięli w nim udział po raz pierwszy.Narnia 3

Nasza drużyna z klasy VI w składzie: Gabrysia Okrasa, Kamil Buczkowski, Gracjan Okrasa, zajęła szóste miejsce.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT