"Kręci ich bezpieczeństwo" - powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - 23.04.2018 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

         Celem turnieju wpisującego się zagadnieniowo w ogólnopolską kampanię „ Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. Dnia 23 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łasku odbył się finał eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego zorganizowane przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Przeprowadzili konkurencje polegające na sprawdzeniu wiedzy z bezpieczeństwa w ruchu drogowym, który zweryfikowano przeprowadzając test oraz sprawdzian praktycznych umiejętności w jeździe rowerem po torze przeszkód.

              W kategorii szkół podstawowych drużyna z naszej szkoły: Weronika Ludwisiak, Mikołaj Dłużyński i Bartek Niewiadomski zajęła I miejsce w powiecie.bezpieczenstwo 34

Weronika Ludwisiak zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej uczniów Szkół Podstawowych. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, dobrymi umiejętnościami praktycznymi, otrzymali, dyplomy i puchar oraz upominki rzeczowe. Gratulujemy i życzymy powodzenia na eliminacjach wojewódzkich:- )

 

bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...
bezpieczenstwo ...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT