Wigilia Szkolna i przedstawienie jasełkowe - 22.12.2017 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

W tym roku jasełka przygotowywali uczniowie czterech najstarszych klas szkoły podstawowej w Marzeninie.

Przedstawienie miało charakter tradycyjny z domieszką nowoczesnej dynamiki. Oto Maryja i Józef w stajence piastują Syna Bożego. Do szopki próbują dostać się aniołowie, którzy w sposób satyryczny chcą w tym celu użyć GPS ’a. Stanowiło to tło dla nowoczesnego i rodzinnego elementu jasełek, gdzie chłopiec oczekując w rodzinie, od dawna na powrót taty, próbuje wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać go pomimo żalu i niepokoju matki.

Jaselka 26Opatrznościowo napotyka aniołów, którzy zmierzając do stajenki zainteresują się historią chłopca. Aniołowie odnaleźli stajenkę, chłopiec odnalazł Boże dzieciątko i swojego, dotąd ciężko zapracowanego tatę, przy szopce wraz z innymi pasterzami.

Atrakcyjną nowością dla widzów było wystąpienie uczniów klasy czwartej, w pantomimie na tle kolędy „uciekali, uciekali” z musicalu „Metro”.

Dziękujemy gościom i rodzicom za obecność oraz młodym artystom za wkład i wysiłek.

 

jaselka 1
jaselka 2
jaselka 3
jaselka 4
jaselka 5
jaselka 6
jaselka 7
jaselka 8
jaselka 9
jaselka 10
jaselka 11
jaselka 12
jaselka 13
jaselka 14
jaselka 15
jaselka 16
jaselka 17
jaselka 18
jaselka 19
jaselka 20
jaselka 21
jaselka 22
jaselka 23
jaselka 24
jaselka 25
jaselka 26
jaselka 27
jaselka 28
jaselka 29
jaselka 30

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT