PARK NAUKI, ROZRYWKI I ZABAWY „CERAMILANDIA” W LUTOMIERSKU - 26.03.2018 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

       Uczniowie klas I-III i kl. IV wraz z opiekunami 26 marca 2018 r. pojechali na wycieczkę do Parku Nauki, Rozrywki i Zabawy „Ceramilandia” dLutomiresk 21o Lutomierska. Przestrzegając obowiązującego regulaminu i zasad bezpieczeństwa swoją przygodę wszyscy rozpoczęli od gier i zabaw w obiekcie liczącym ponad 5 tys. m2. Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie i nikt się nie nudził. Urządzeniami, które miały największe powodzenie pod względem intensywności korzystania z nich były: Zjeżdżalnia „Gigant” o wysokości 7 m., Kolejka elektryczna „Orient Express”, Krokodyl „Połykacz”, Kredki - tor przeszkód, Karuzela łańcuchowa, Trampoliny, Labirynt „Rurowisko”, Dżungla - tor przeszkód, oraz automaty zręcznościowe. Po wspólnym śniadaniu, wszyscy udali się do sali warsztatów ceramiki. Instruktor pokazał urządzenia, maszyny i materiały używane w procesie produkcyjnym powstawania ceramiki. Podsumowaniem pobytu były zajęcia dydaktyczne dotyczące malowania i zdobienia gotowych wypalonych glinianych wzorów. Każdy samodzielnie ozdabiał małą doniczkę i wybraną figurkę ceramiczną, którą mógł przywieźć do domu. Za wykonaną pracę artystyczną wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy „Małego Ceramika”. 

                Do szkoły uczniowie wrócili radośni i szczęśliwi. Z pewnością był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek. Chętnie wybierzemy się na kolejną taką wycieczkę!

 

lutomiresk 1
lutomiresk 2
lutomiresk 3
lutomiresk 4
lutomiresk 5
lutomiresk 6
lutomiresk 7
lutomiresk 8
lutomiresk 9
lutomiresk 10
lutomiresk 11
lutomiresk 12
lutomiresk 13
lutomiresk 14
lutomiresk 15
lutomiresk 16
lutomiresk 17
lutomiresk 18
lutomiresk 19
lutomiresk 20

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT