„JESTEŚMY RAZEM” - 5-6 lutego 2018 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Uczniowie klasy czwartej wraz z wychowawcą spędzili po raz drugi w swojej szkolnej karierze noc w murach naszej szkoły. Program zajęć wypełniał czas od godzin wieczornych do porannych. Wieczór rozpoczął się grami i zabawami ruchowymi w sali gimnastycznej, gdzie uczniowie doskonalili zasady fair-play, sportowej rywalizacji i pracy w zespole. Po wyczerpujących ćwiczeniach nadszedł czas wspólnej kolacji. Uczniowie razem z opiekunami przygotowali posiłek, który uzupełnił zapasy energetyczne na dalsze działania integracyjne. Po smacznej kolacji zaplanowane były nocne podchody z użyciem latarek. noc 1Zabawa polegała na poszukiwaniu kartek z wskazówkami zapisanymi w języku angielskim, które doprowadziły do odnalezienia „skarbów” ukrytych w zakamarkach szkoły. Kolejnym wyzwaniem było wspólne przygotowanie miejsca do spania na materacach pod ciepłymi śpiworami i kocami. Następnie odbyła się projekcja filmu pt. „Most do Terabithii”. Nie wszyscy uczestnicy „dotrwali” do końca filmu po wyczerpującym dniu. Poranek rozpoczął się od wspólnego przygotowania śniadania, po którym nadszedł czas na sprzątanie klasy. Następnie rozruch na świeżym powietrzu na boisku szkolnym i czas na powrót do domów. Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć udziału w kolejnej edycji nocowania w szkole, które integruje klasę ale również daje możliwość wykazania się i ujawnienia walorów uczniów.

 

noc 1
noc 2
noc 3
noc 4
noc 5
noc 6
noc 7
noc 8
noc 9
noc 10
noc 11
noc 12

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT