• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

FERIE NA LODOWISKU – 05.02.1018 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

W dniu 5 lutego 2018 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami i przedstawicielami rodziców wyruszyli na lodowisko Retkinia do Łodzi.

Celem wyjazdu było propagowanie aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego oraz integracja uczniów. Niektórzy uczestnicy posiadali swoje łyżwy, co przekładało się na doświadczenie i technikę jazdy na lodzie. Jednak byli tez tacy, którzy mieli pierwszy kontakt z tym sportem i wspierali się „niedźwiadkami” oraz „pingwinami”. lodowisko 10

   Po przyjeździe na miejsce uczestnicy wyjazdu mieli możliwość obserwowania treningu młodych hokeistów, którzy imponowali swoimi umiejętnościami na lodzie, a przede wszystkim celnymi strzałami do bramek.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu wspaniale czuli się na lodzie, a niektóre upadki amortyzowały pomocne ręce obecnych w pobliżu przyjaciół oraz opiekunów. Zadowolenie było widać szczególnie wśród najmłodszych uczestników, co zobowiązuje do organizowania następnych wyjazdów na lodowisko.

 

lodowisko 1
lodowisko 2
lodowisko 3
lodowisko 4
lodowisko 5
lodowisko 6
lodowisko 7
lodowisko 8
lodowisko 9
lodowisko 10

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT