FERIE NA LODOWISKU – 05.02.1018 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

W dniu 5 lutego 2018 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami i przedstawicielami rodziców wyruszyli na lodowisko Retkinia do Łodzi.

Celem wyjazdu było propagowanie aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego oraz integracja uczniów. Niektórzy uczestnicy posiadali swoje łyżwy, co przekładało się na doświadczenie i technikę jazdy na lodzie. Jednak byli tez tacy, którzy mieli pierwszy kontakt z tym sportem i wspierali się „niedźwiadkami” oraz „pingwinami”. lodowisko 10

   Po przyjeździe na miejsce uczestnicy wyjazdu mieli możliwość obserwowania treningu młodych hokeistów, którzy imponowali swoimi umiejętnościami na lodzie, a przede wszystkim celnymi strzałami do bramek.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu wspaniale czuli się na lodzie, a niektóre upadki amortyzowały pomocne ręce obecnych w pobliżu przyjaciół oraz opiekunów. Zadowolenie było widać szczególnie wśród najmłodszych uczestników, co zobowiązuje do organizowania następnych wyjazdów na lodowisko.

 

lodowisko 1
lodowisko 2
lodowisko 3
lodowisko 4
lodowisko 5
lodowisko 6
lodowisko 7
lodowisko 8
lodowisko 9
lodowisko 10

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT