• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

e - Twinning Project z języka angielskiego pt. „ Be my penfriend”

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

        Uczniowie klasy VI oraz VII wzięli udział w kolejnym już projekcie z języka angielskiego eTwinning pod tytułem „ Be my penfriend”.  Tym razem nasi uczniowie nawiązali kontakt z uczniami z miejscowości Cedegolo we Włoszech, w regionie Lombardia. Uczniowie pisali do siebie listy w j. angielskim między innymi o swoich zainteresowaniach, pasjach czy też ulubionych formach wypoczynku. projekt 9Nasi uczniowie przygotowali również kartki  świąteczne z życzeniami Bożonarodzeniowymi dla rówieśników z Włoch, jak również sami otrzymali wspaniałe ręcznie robione pocztówki, które można obejrzeć w galerii na II piętrze w naszej szkole. Projekt zakończył się prezentacją multimedialną prezentującą szkołę oraz piękne i ciekawe miejsca okolicy.  

 

projekt 1
projekt 2
projekt 3
projekt 4
projekt 5
projekt 6
projekt 7
projekt 8
projekt 9
projekt 10

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT