e - Twinning Project z języka angielskiego pt. „ Be my penfriend”

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

        Uczniowie klasy VI oraz VII wzięli udział w kolejnym już projekcie z języka angielskiego eTwinning pod tytułem „ Be my penfriend”.  Tym razem nasi uczniowie nawiązali kontakt z uczniami z miejscowości Cedegolo we Włoszech, w regionie Lombardia. Uczniowie pisali do siebie listy w j. angielskim między innymi o swoich zainteresowaniach, pasjach czy też ulubionych formach wypoczynku. projekt 9Nasi uczniowie przygotowali również kartki  świąteczne z życzeniami Bożonarodzeniowymi dla rówieśników z Włoch, jak również sami otrzymali wspaniałe ręcznie robione pocztówki, które można obejrzeć w galerii na II piętrze w naszej szkole. Projekt zakończył się prezentacją multimedialną prezentującą szkołę oraz piękne i ciekawe miejsca okolicy.  

 

projekt 1
projekt 2
projekt 3
projekt 4
projekt 5
projekt 6
projekt 7
projekt 8
projekt 9
projekt 10

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT