Park trampolin "Saltos" w Łodzi – 13.12.2017 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Uczniowie klas I-III i klasy V wraz z opiekunami 13 grudnia 2017 roku z okazji Mikołajek wybrali się na wycieczkę do parku trampolin „SALTOS” do Łodzi. Wychowanie fizyczne na trampolinach to świetna zabawa, gdzie można skakać, brykać i szaleć. Trampoliny są dla każdego niezależnie od kondycji i wieku. Lekcja była prowadzona przez wykwalifikowanych trenerów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem grupy, dopasowali poziom ćwiczeń do umiejętności uczestników oraz zarażali miłością do skakania. Najpierw była rozgrzewka, potem gra w zbijaka, skoki do basenu z gąbkami oraz nauka i doskonalenie podstawowych elementów gimnastycznych i akrobatycznych.              trampoliny 5

Uczniowie tego dnia bawili się wyśmienicie bo trampoliny są dla każdego, skakanie to trening ogólnorozwojowy, który chroniąc stawy jednocześnie wzmacnia mięśnie, dotlenia cały organizm i poprawia kondycję fizyczną i uwalnia endorfiny.

 

trampoliny 1
trampoliny 2
trampoliny 3
trampoliny 5
trampoliny 6
trampoliny 7
trampoliny 8
trampoliny 9
trampoliny 10
trampoliny 11
trampoliny 12
trampoliny 13
trampoliny 14
trampoliny 15
trampoliny 16
trampoliny 17
trampoliny 18
trampoliny 19
trampoliny 20
trampoliny 21
trampoliny 22
trampoliny 23
trampoliny 24
trampoliny 25
trampoliny 26
trampoliny 27
trampoliny 28
trampoliny 29
trampoliny 30

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT