Dzień Edukacji Narodowej - 12.10.2017 r.

Święto Edukacji Narodowej w naszej szkoły było uroczyście obchodzone w dniu 12 października 2017r. Pan dyr. K. Jaworski bardzo gorąco i serdecznie powitał przybyłych gości oraz byłych i czynnych pracowników Zespołu Szkół w Marzeninie, dziękował za całoroczną pracę i pamięć o szkole. Wśród szanownych gości był Pan Jerzy Kotarski Wójt Gminy Sędziejowice, który dziękował za włożony trud i złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczył nagrody p. dyrektorowi K. Jaworskiemu i p. D. Łamkowi. Również pan dyr. wręczył nagrody za całoroczną pracę pracownikom szkoły. DEN 1Uczniowie kl. VI i V wyrazili swoją wdzięczność Gronu Pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi za ich codzienny trud, przekazywaną wiedzę, opiekę oraz troskę poprzez program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Beaty Bednarkiewicz i Doroty Piekarz. Zebrani obejrzeli pełne humoru scenki kabaretowe i wysłuchali koncertu życzeń dla wszystkich pracowników. Na koniec uczniowie wręczyli wszystkim gościom i pracownikom szkoły drobne upominki i zaprosili na poczęstunek.

den 1
den 2