„DZIEŃ PROMOCJI” – MARZENIN 07.10.2017 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Wbrew pogodzie, po raz trzeci umówiliśmy się „pod mostem” na 9.30 i… spotkaliśmy się!

    Dzien Promocji 11 „Dzień Promocji” to namacalny dowód wielkiej potrzeby bycia razem również poza szkołą, wszyscy na tych samych warunkach: dzieci, młodzież, rodzice, goście i pracownicy szkoły. Kompleks leśny Niecenia-Sięganów był świadkiem zmagań biegaczy i amatorów marszu „Nordic walking” na pięciu dystansach, w kategoriach: żeńskiej i męskiej. Jak każdego roku, wszyscy uczestnicy naszej imprezy, otrzymali okolicznościowe koszulki oraz medale za uczestnictwo. Laureatami trzech pierwszych miejsc na poszczególnych dystansach i w kategoriach zostali:

 1. 100 m. dziewcząt – 1 miejsce – Nikola Licha

                               2 miejsce – Zofia Mielczarek

                               3 miejsce –Julia Cyran

 1. 100 m. chłopców – 1 miejsce – Igor Walusiński

                               2 miejsce – Mikołaj CieślakDzien Promocji 19

                            3 miejsce –Aleksander Gutowski

 1. 500 m. dziewcząt – 1 miejsce – Nikola Filipczak

                               2 miejsce – Julia Paprocka

                               3 miejsce – Julia Kocobolska

 1. 500 m. chłopców – 1 miejsce – Janusz Wawrzyniak

                            2 miejsce – Bartłomiej Paprocki

                               3 miejsce – Błażej Kubiak

 1. 1000 m. dziewcząt – 1 miejsce – Oliwia KałękaDzien Promocji 23

                                 2 miejsce – Dorota Sobala

                                 3 miejsce – Martyna Cieślak

 1. 1000 m. chłopców –      1 miejsce – Adam Krzyżański

                                     2 miejsce – Antoni Gierak

                                     3 miejsce – Damian Kopeć

 1. 3000 m. dziewcząt –     1 miejsce – Violetta Kopeć

                             2 miejsce – Julia Dymińska                              

 1. 3000 m. chłopców –      1 miejsce – Alan Piechal

                                     2 miejsce – Przemysław Wolniak

                                     3 miejsce – Adam Raszewski

 1. 5000 m. „Nordic walking”

kategoria żeńska -          1. miejsce – Danuta MielczarekDzien Promocji 27

                                2. miejsce – Paulina Gąsiorowska

                                3. miejsce – Sławomira Cyran

 1. 5000 m. „Nordic walking”

kategoria męska -           1. miejsce – Gracjan Okrasa

                               2. miejsce – Janusz Wawrzyniak

    Druga część imprezy odbyła się na terenie Boiska im. Ks. Kanonika Andrzeja Susło oraz w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Marzeninie.

         Od godziny 11.30, sześć zespołów z powiatów zduńskowolskiego i łaskiego walczyło o nagrody w Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt. Zwyciężyła drużyna UKS „Akademia Siatkówki” ze Zduńskiej Woli, która w finale pokonała nasze siatkarki z ULKS „SUKCES” I 2:1 w setach. Trzecie miejsce zajęła druga drużyna naszego ULKS-u., zaś miejsca 4,5 i 6 zajęły odpowiednio trzy drużyny MULKS „Łaskovia” Łask. Najlepszymi siatkarkami w poszczególnych drużynach zostały:

 • Martyna Miszczak – ULKS „SUKCES” I
 • Amelia Masiak - ULKS „SUKCES” II
 • Michalina Florczak - UKS AS Zduńska Wola
 • Martyna Bulzacka - MULKS Łaskovia rocznik 2007
 • Kaja Junkiewicz - MULKS Łaskovia rocznik 2006
 • Nadia Holc - MULKS Łaskovia rocznik 2005

           Dzien Promocji 40Głównym punktem imprezy, która odbywała się na boisku sportowym, było spotkanie z ekologiem, producentem żywności, rolnikiem, pszczelarzem i edukatorem w jednej osobie – Panem Tadeuszem Rolnikiem, który przybył do nas z Niebieszczan w Bieszczadach. Nasz Gość przekazał obecnym dużą dawkę wiedzy na temat zdrowego odżywiania, znaczenia uzupełniania niedoborów witamin i minerałów w naszych organizmach oraz zagrożeń wynikających z zanieczyszczenia środowiska, złej diety i braku ruchu. Towarzyszył temu pokaz przygotowania ciasta i pieczenia chleba z mąki unikalnych dzisiaj gatunków pszenicy: płaskurki, samopszy i orkiszu. Wszyscy, którzy wytrwali do końca pokazu otrzymali w prezencie zakwas, który jest symbolem prowadzonej przez Pana Tadeusza Rolnika akcji - „Cała Polska piecze chleb”. Wśród innych, przygotowanych przez pracowników szkoły i rodziców atrakcji, wymienić należy: konkurs wiedzy o szkole, występy artystyczne dzieci, konkursy sprawnościowe i cieszące się ogromnym zainteresowaniem obecnych „smakołyki po marzeńsku”.

            Naszą imprezę zaszczycili swoją obecnością: zastępca Wójta Gminy Sędziejowice Pan Mirosław Potasiak, sołtys wsi Marzenin Pani Elżbieta Sagan, rodzina Patrona naszego boiska Państwo Krystyna i Józef Barańscy, byli pracownicy szkoły, absolwenci i mieszkańcy Marzenina. Za pomoc w przygotowaniu imprezy serdecznie dziękujemy władzom Gminy Sędziejowice, władzom i druhom OSP w Marzeninie, Gminnej Jednostce Usług Komunalnych, władzom ULKS „SUKCES”, Radzie Rodziców, Panu Markowi Zadzimskiemu i sponsorowi imprezy – Panu Dawidowi Mielczarkowi. Do zobaczenia w przyszłym roku!

dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...
dzien_promocji ...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT