Szkolny konkurs plastyczny na najpiękniejsze jajko wielkanocne - 11.04.2017 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

      Dnia 11 kwietnia 2017r., w Zespole Szkół w Marzeninie został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny na najpiękniejsze jajko wielkanocne. W konkursie wzięło udział 36 uczniów klas IV-VI. Komisja w składzie: Elżbieta Staszczyk, Sławomira Szadkowska i Monika Suwald oceniła prace uczniów. Wielkanocne ozdoby wykonane zostały przez uczniów różnorodnymi technikami. Ocena ich była bardzo trudna. Za najpiękniejsze uznano jajko wykonane przez ucznia klasy VI- Bartłomieja Niewiadomskiego, II miejsce przyznano pracy wykonanej przez Paulinę Gąsiorowską , uczennicy kl. IV, zaś III miejsce jajku wykonanemu przez Kasię Bednarkiewicz z klasy V. Przyznano również 7 wyróżnień, które otrzymali: Martynka Krzyczyńska, Gabrysia Okrasa, Martynka Cieślak, Oliwia Kałęka, Natalia Jackowska, Martynka Malarz i Weronika Bednarek. Wielkanocne jajka wykorzystano jako dekorację korytarza II piętra budynku szkoły.

 

jajko 1
jajko 2
jajko 3
jajko 4
jajko 5
jajko 6

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT