Dzień Patrona Szkoły - 06.04.2017 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

            W dniu 6 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Patrona. Na początku uczniowie zostali zapoznani z faktami z życia Karola Szymkiewicza. Następnie przedstawiona została część artystyczna promująca zdrowy styl życia. Uczniowie dowiedzieli się, że zdrowie zależy od nas samych i naszym obowiązkiem jest doskonalenie zdrowia oraz nabycie wiedzy o tym jak dbać o zdrowie własne i innych. patron 2Oglądając pokaz aerobiku przekonali  się jak ważne znaczenie ma sport dla naszego zdrowia, że trzeba się więcej ruszać, uprawiać różne sporty, bo ruch to zdrowie. Z wywiadu z lekarzem dowiedzieli się, że tajemnice zdrowia zależą zarówno od zdrowej żywności, jak również od zdrowego żywienia. Na zakończenie przedstawienie o królewnie Marcelince uświadomiło dzieciom, że jednak mimo iż większość z nas wie, co szkodzi zdrowiu, a co mu służy, nie czyni zbyt wiele, by na długie lata zachować dobrą kondycję fizyczną i psychiczną.

patron 1
patron 2
patron 3
patron 4
patron 5
patron 6

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT