Wielkanoc w naszej szkole - 12.04.2017 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

        Nasza szkolna Rodzina i zaproszeni szacowni Goście, spotkała się w środę - 12.04.2017 r., na tradycyjnym Śniadaniu Wielkanocnym, które przygotowało nas do przeżywania tych wielkich Świąt. W ciągu kilkudziesięciu minut programu artystycznego, przypominaliśmy sobie zwyczaje świąteczne, przeżyliśmy głębię Triduum Paschalnego i co najważniejsze kiedy spotykają się bliscy – składaliśmy sobie życzenia świąteczne. Życzyliśmy sobie radości i szczęścia z rodzinnych spotkań oraz Wiary, Nadziei i Miłości, które są głównym przesłaniem Wielkiej Nocy. W powietrzu unosił się cudowny aromat przygotowanych potraw, wśród których królowało oczywiście jajko.wielkanoc 26 Ta Nasza piękna szkolna tradycja to wspólny wysiłek nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i rodziców - czyli naszej szkolnej Rodziny. 

Bardzo dziękujemy przybyłym Gościom: Panu Przewodniczącemu Rady Gminy Sędziejowice Dariuszowi Cieślakowi, Panu Zastępcy Wójta Gminy Sędziejowice Mirosławowi Potasiakowi, Ks. Proboszczowi Parafii W.N.M.P. w Marzeninie Jerzemu Dominowskiemu, Przyjacielowi naszej szkoły Panu Tomaszowi Fraszce, Pani sołtys Marzenina Elżbiecie Sagan, Pani Przewodniczącej Rady Rodziców Annie Paprockiej.

Podziękowania wędrują również do występujących uczniów klasy III i oddziału 6-latków oraz Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Radia „M”. wielkanoc 4

Tegoroczna prezentacja świąteczna wzrusza niewinnością i subtelnością dziecięcych głosów, których tym razem użyczyli uczniowie kl.III – Amelia Paradowska i Kamil Jędrysiak. Nagranie powstało w naszym szkolnym studiu multimedialnym, zaś prezentacja jest dziełem redaktorów Szkolnego Radia „M” z Kasią Bednarkiewicz na czele.

Do zobaczenia po Świętach!

 

 

wielkanoc 1
wielkanoc 2
wielkanoc 3
wielkanoc 4
wielkanoc 5
wielkanoc 6
wielkanoc 7
wielkanoc 8
wielkanoc 9
wielkanoc 10
wielkanoc 11
wielkanoc 12
wielkanoc 13
wielkanoc 14
wielkanoc 15
wielkanoc 16
wielkanoc 17
wielkanoc 18
wielkanoc 19
wielkanoc 20
wielkanoc 21
wielkanoc 22
wielkanoc 23
wielkanoc 24
wielkanoc 25
wielkanoc 26
wielkanoc 27
wielkanoc 28
wielkanoc 29
wielkanoc 30
wielkanoc 31
wielkanoc 32
wielkanoc 33
wielkanoc 34
wielkanoc 35
wielkanoc 36

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT