XVIII powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „ Młodzież zapobiega pożarom”- 31.03.2017 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

        konkurs pożarniczy 18Uczniowie naszej szkoły: Bartłomiej Niewiadomski kl. VI, Kamil Buczkowski i Gracjan Okrasa kl. V wzieli udział w powiatowym etapie OTWP pt. „Młodzież zapobiega pożarom” w grupie szkół podstawowych. Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki przeciwpożarowej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.konkurs pożarniczy 23

       XVIII powiatowe eliminacje OTWP odbyły się 31 marca 2017 roku w budynku Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Buczku. W kategorii szkół podstawowych III miejsce zajął Bartłomiej Niewiadomski z naszej szkoły. Uczeń wykazał się dużą wiedzą, zyskał ogromną satysfakcję i ciekawą nagrodę. Wielkie gratulacje:-)

 

konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...
konkurs_poarnic...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT