Park trampolin "Saltos" w Łodzi – 22.03.2017 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

    Uczniowie klas III-VI wraz z opiekunami 22 marca 2017 roku wybrali się na wycieczkę do parku trampolin do Łodzi. Mogli skakać, brykać i szaleć oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. To jest jedna z najważniejszych zasad parku. Nad bezpieczeństwem czuwali wykwalifikowani trenerzy. Przed rozpoczęciem skakania przeprowadzili obowiązkową rozgrzewkę, skakali razem z uczniami, pokazywali jak wykonać różne ewolucje, asekurowali, czuwali nad przestrzeganiem zasad obowiązujących w parku.trampoliny 12

    Uczniowie tego dnia bawili się wyśmienicie bo trampoliny są dla każdego, skakanie to trening ogólnorozwojowy, który chroniąc stawy jednocześnie wzmacnia mięśnie, dotlenia cały organizm i poprawia kondycję fizyczną.

trampoliny 1
trampoliny 2
trampoliny 3
trampoliny 4
trampoliny 5
trampoliny 6
trampoliny 7
trampoliny 8
trampoliny 9
trampoliny 10
trampoliny 11
trampoliny 12
trampoliny 13
trampoliny 14
trampoliny 15

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT