Filmowy świat dziecka - 17.11.2016 r.

kino łódź 1

Dnia 17 listopada 2016 r. wychowankowie klasy „0” oraz dwóch grup przedszkolnych wyruszyli w podróż poza granice powiatu aż do miasta wojewódzkiego. A wszystko za sprawą ogromnego pragnienia obejrzenia filmu „Trolle” w Cinema City. Zanim miłośnicy kina dotarli na seans, odbyli spacer po Manufakturze. Oglądali zabytkowe zabudowania, dowiedzieli się, że na środku placu przygotowywane jest lodowisko oraz miejsce na ogromną choinkę. W kinie uczestnicy wycieczki wzięli udział w warsztatach muzycznych prowadzonych przez panią z Egurrola Dance Studio. Zostali wyróżnieni za poczucie rytmu i zaproszeni na specjalną lekcję tańca w Łodzi. Zamiłowanie do muzyki było także widać podczas seansu filmowego, gdyż roztańczone tytułowe trolle porywały najmłodszych widzów do tańca. Można było pomyśleć, że dzieci są na wspaniałym koncercie.

W przebojowych nastrojach dzieci powróciły do Marzenina, najaktywniejsi mali tancerze pospali, pozostali podziwiali późnojesienny krajobraz za oknem.

Dobra wiadomość jest taka, że to nie koniec wyjazdów w tym roku. Wkrótce najmłodsi uczniowie pojadą do miasta powiatowego.

kino 1
kino_d 2