Dzień Edukacji Narodowej - 13.10.2016 r.

Święto pracowników naszej szkoły było uroczyście obchodzone w dniu 13 października 2016r. Na uroczystość przybyli szacowni goście: sekretarz gminy Sędziejowice p. Mirosław Potasiak, inspektor ds. oświaty p. Kamila Tokarek, sołtys wsi Marzenin p. Elżbieta Sagan oraz liczne grono emerytowanych pracowników szkoły.

DEN 4Pan dyr. K. Jaworski bardzo gorąco i serdecznie powitał przybyłych gości oraz byłych i czynnych pracowników ZS w Marzeninie dziękując za całoroczną pracę i pamięć o szkole. Pan sekretarz gminy Sędziejowice, dziękując za trud włożony w pracę nauczycielską złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczył nagrody wójta p. dyr. ZS Marzenin K. Jaworskiemu oraz nauczycielom: p. D. Jaworskiej i p. J. Siwek. Również pan dyr. wręczył nagrody za całoroczną pracę pracownikom szkoły.

Uczniowie kl. V wyrazili swoją wdzięczność Gronu Pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi za ich codzienny trud, przekazywaną wiedzę, opiekę oraz troskę poprzez program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Beaty Bednarkiewicz. Przedstawienie o złotej rybce, opowiadające o urokach i trudach życia nauczyciela w sposób humorystyczny bardzo się wszystkim spodobało. Na koniec uczniowie wręczali wszystkim gościom i pracownikom szkoły kwiaty własnoręcznie wykonane. Na koniec wszyscy udali się na poczęstunek.

den 1
den 2