Ferie zimowe - 2015r.

Około 150 uczniów i wychowanków Zespołu Szkół w Marzeninie spędziło atrakcyjnie i bardzo aktywnie ferie zimowe. Nasi podopieczni oraz ich rodzice (co nas bardzo cieszy) wzięli udział w kilkunastu formach zajęć: sportowych (siatkówka, koszykówka, karate, sportowo-rekreacyjnych z morsowania oraz biegów terenowych w Plac zabaw 7ramach programu „Biegniemy po zdrowie”), edukacyjnych (zajęcia matematyczne, z języka angielskiego, w ramach kształcenia zintegrowanego). Uczniowie klas III-VI dzięki wsparciu finansowemu Gminy Sędziejowice, dwukrotnie wyjeżdżali na wycieczki : na baseny termalne do Uniejowa oraz do kina do Łodzi (film pt. „Pingwiny z Madagaskaru”). 21 uczniów klas I - VI uczestniczyło w zimowisku parafialnym w Olsztynie k. Częstochowy. Ogromną atrakcją w całości sfinansowaną przez organ prowadzący szkołę – Gminę Sędziejowice, był całodniowy rekreacyjny plac zabaw dla wszystkich uczniów i wychowanków naszej szkoły i chętnych spoza szkoły.

Wszystkie zaplanowane zajęcia zorganizowali i prowadzili nauczyciele i wychowawcy Zespołu Szkół w Marzeninie, współpracując z władzami Gminy Sędziejowice, Parafią WNMP w Marzeninie oraz rodzicami.

plac zabaw 1
plac zabaw 2