• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy – 01.12.2016 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Najmłodsi wychowankowie naszego zespołu szkół wraz z nastaniem ostatniego miesiąca roku rozpoczęli kultywowanie tradycji Bożonarodzeniowych. 1 grudnia 2016 r. udali się do Łaskiego Domu Kultury na spektakl pt. „Mikołaj spełnia sny” w wykonaniu aktorów łódzkiego Teatru Lutnia.

mikołaj 5"Mikołaj spełnia sny" to godzinna baśń muzyczna o tematyce świątecznej. Przepiękna, humorystyczna, a zarazem wzruszająca opowieść o ponadczasowych wartościach takich jak: wiara w Św. Mikołaja, że dobro zawsze zwycięża zło, pochwała pracowitości i cierpliwości. Na scenie pojawili się: Skrzaty Maniek i Gutek, Inspektorka Kontrolka, Superman Rudolf, Zaczarowany Dzwoneczek, a przede wszystkim Św. Mikołaj. 

Dzieci brały czynny udział w spektaklu i śpiewaniu piosenek.  Bogata scenografia, kolorowe kostiumy, świąteczna muzyka, niespotykane efekty świetlne sprawiły, że spektakl pozostawił niezapomniane wrażenia.

Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli - 30.11.2016 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Uczniowie klasy I, II i IV Zespołu Szkół w Marzeninie dnia 30 listopada 2016 roku odwiedzili Powiatową Komendę Policji w Zduńskiej Woli. Wycieczka odbyła się w ramach szkolnego projektu: „Bezpieczni zawsze i wszędzie”. Nasze dzieciaki wysłuchały pogadanki nt. bezpieczeństwa w ruchu drogowym i jak być widocznym i bezpiecznym na drodze. Odbyły się ćwiczenia praktyczne z policjantem jak bezpiecznie przejść przez jezdnię. Poznali pracę policjanta, zwiedzili dokładnie Komendę Policji, zawitali również na strzelnicę oraz z wielkim zainteresowaniem podziwiali radiowozy policyjne, w których mogli się poczuć jak prawdziwi policjanci jadący na akcję włączając sygnały dźwiękowe i świetlne.Policja 17

Dzięki temu wyjazdowi oraz zajęciom praktycznym uczniowie mieli możliwość utrwalić zachowania służące poprawie bezpieczeństwa. Podczas wycieczki dzieciaki były bardzo zdyscyplinowane , wykazały się dużą wiedzą , panowała znakomita atmosfera, która została na cały dzień. Po wizycie na Komendzie Policji w Zduńskiej Woli w ramach andrzejek uczniowie udali się do Chaty Małolata, gdzie wszyscy wyśmienicie się bawili, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Konkurs czytelniczo-plastyczny „Baśnie? Naturalnie!”

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Basnie

W ramach projektu „ Książka to nie tylko czytanie” biblioteka szkolna zorganizowała konkurs czytelniczo-plastyczny „Baśnie? Naturalnie!” Przeznaczony był on dla uczniów klas 1-6. Dzieci miały za zadanie przeczytać wybraną przez siebie baśń oraz wykonać do niej ilustrację wykorzystując w tym celu materiały naturalne, takie jak: kamyki, ziarenka, patyczki, liście itp. Konkurs miał na celu pobudzenie dziecięcej kreatywności oraz zachęcenie do czytania. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i stworzyli bardzo oryginalne dzieła. Komisja konkursowa w składzie: Monika Suwald, Sławomira Szadkowska, Elżbieta Staszczyk, stanęła przed trudnym wyzwaniem. Wszystkie prace były piękne i wymagały dużego nakładu pracy, postanowiono zatem wszystkich nagrodzić. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

I miejsce: Kinga Ignasiak- klasa III, Patryk Jasiński- klasa IV

II miejsce: Liwia Okrasa- klasa II, Nikola Filipczak- klasa III, Lena Janiak- klasa III, Wiktor Wardęcki- klasa III, Martyna Malarz- klasa VI

III miejsce: Zuzia Gutowska- klasa II, Filip Tarka- klasa IV

Każdy przedszkolak o tym wie, jak na drodze zachować się Bezpieczni zawsze i wszędzie - 29.11.2016 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Odważni. Ciekawi świata. Potrafiący się zachować na drodze i w miejscach publicznych. Widoczni z daleka. To tylko w skrócie charakterystyka przedszkolaka 2016 roku.

Najmłodsi wychowankowie naszego zespołu szkół gościli na Komendzie Policji w Zduńskiej Woli. Wysłuchali pogadanki o tym, jak być bezpiecznym i widocznym na drodze, utrwalili numery telefonów alarmowych i zaimponowali policjantom na strzelnicy. Przyjrzeli się trudnej pracy „na dyżurce” oraz z zaciekawieniem penetrowali (prawdziwy !) radiowóz policyjny, włączając wszelkie możliwe sygnały świetlne i dźwiękowe. Ci najbardziej grzeczni dali się zamknąć „w kozie” i to z uśmiechem na ustach!

Zwiedzanie siedziby komendy przebiegało w znakomitej atmosferze, niestraszne małym nóżkom były schody do pokonania w górę i w dół. Dzieci zostały wPolicja 2ychwalone za to, że dużo wiedzą oraz potrafią i są bardzo zdyscyplinowane. 

Wycieczka na Komendę Policji odbyła się w ramach szkolnego projektu „Bezpieczni zawsze i wszędzie”. Dzięki temu wyjazdowi oraz zajęciom o znakach drogowych dzieci miały możliwość przez zabawę i z uśmiechem na ustach utrwalić zachowania służące poprawie bezpieczeństwa. Bo najważniejsze, żeby przedszkolak (i nie tylko) był zdrowy, bezpieczny, wesoły i ciekawy świata. Wszak wśród najmłodszych wychowanków rosną przedstawiciele wszystkich zawodów świata. Na dzień 29.11.2016 r. najwięcej było deklaracji: „Zostanę policjantką!”, „Zostanę strażakiem!”, „Zostanę prezydentem!”, „Zostanę mamą”. Wszystkim podopiecznym życzymy realizacji celów w życiu osobistym i zawodowym.

Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci - 25.11.2016 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Colargol. Uszatek. Puchatek. Paddington. Pospolity Miś, Pospolita Pani Misiowa. Wszyscy byli obecni w Dniu Pluszowego Misia na przyjęciu, które zorganizowali wychowankowie przedszkola oraz klasy „0”. Mamusie przygotowały smaczne ciasteczka o wyjątkowych kształtach, które wraz z dziećmi wyśmienicie udekorowały. Nie zabrakło oczywiście ulubionego przysmaku misiów i dzieci, czyli miodu. Odbyły się konkursy, a przede wszystkim wspólna zabawa taneczna. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe Misiowe medale . Tego dnia było kolorowo, pluszowo, słodko i bardzo beztrosko! Dzien Misia 15

Spotkanie Andrzejkowe - 24.11.2016 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

                 Zgodnie z tradycją 24 listopada 2016 roku obchodziliśmy w naszej szkole Andrzejki. Uczniowie klas IV-VI wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali smaczny poczęstunek dla wszystkich. Szkolny korytarz został zamieniony w „salę wróżb”, uczniowie przepowiadali wszystkim chętnym przyszłość. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości. Wszyscy pragnęli wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Andrzejki 10Podczas dyskoteki andrzejkowej odbywały się konkursy: karaoke, dmuchanie balonów, zjedzenie jabłka i inne. Można było wygrać „słodkie” nagrody. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. To był wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w pamięci uczniów i ich wychowawców.

Filmowy świat dziecka - 17.11.2016 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

kino łódź 1

Dnia 17 listopada 2016 r. wychowankowie klasy „0” oraz dwóch grup przedszkolnych wyruszyli w podróż poza granice powiatu aż do miasta wojewódzkiego. A wszystko za sprawą ogromnego pragnienia obejrzenia filmu „Trolle” w Cinema City. Zanim miłośnicy kina dotarli na seans, odbyli spacer po Manufakturze. Oglądali zabytkowe zabudowania, dowiedzieli się, że na środku placu przygotowywane jest lodowisko oraz miejsce na ogromną choinkę. W kinie uczestnicy wycieczki wzięli udział w warsztatach muzycznych prowadzonych przez panią z Egurrola Dance Studio. Zostali wyróżnieni za poczucie rytmu i zaproszeni na specjalną lekcję tańca w Łodzi. Zamiłowanie do muzyki było także widać podczas seansu filmowego, gdyż roztańczone tytułowe trolle porywały najmłodszych widzów do tańca. Można było pomyśleć, że dzieci są na wspaniałym koncercie.

Powiatowy konkurs na najlepszą sałatkę - 17.11.2016 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Uczennice klasy V naszej szkoły w składzie: Martyna Cieślak, Oliwia Kałęka, Gabriela Okrasa wraz z opiekunem p. Danielem Łamkiem wzięły udział w powiatowym konkursie na najlepszą sałatkę/surówkę w ramach „ Światowego Dnia Rzucania Palenia” pod hasłem „ Każdy mądry Ci to powie, że palenie niszczy zdrowie”. Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Łasku, Urząd Miasta i Gminy w Łasku oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku. Etap powiatowy konkursu odbył się 17 listopada 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Łasku. Nasza wspaniała drużyna wykonała pyszną sałatkę z tuńczykiem oraz zaprezentowała hasło:sałatka 13

„ NIKOTYNA TO ŚMIERCI PRZYCZYNA! MARZENIN CI TO POWIE, ŻE TUŃCZYK, POMIDOR, SAŁATA TO SAMO ZDROWIE”. Nasze dziewczęta zostały wyróżnione. Gratulujemy!!!

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT