• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

ULKS „SUKCES”

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

 

ULKS „SUKCES” wybrał nowe władze i utworzył nowe sekcje!

09.11.2016 r. o godz.16.00 odbyło się Walne Zebranie członków ULKS „SUKCES” działającego przy naszej szkole. Głównym punktem obrad był wybór nowych władz klubu. Aktualny zarząd klubu tworzą:

1. Prezes – Pani Agnieszka Stachowiak

2. Wiceprezes – Pan Wiktor Czwartek

3.Wiceprezes ds. merytorycznych – Pan Sławomir Wolniak

ulks s

4. Członek/sekretarz – Pani Agata Kosecka

5. Członek – Pani Dorota Okrasa

6. Członek – Pan Paweł Buczkowski

7. Członek – Pan Marek Kidawski

W skład Komisji Rewizyjnej wchodzą:

1.Przewodnicząca – Pani Agnieszka Bednarkiewicz

2. Członek – Pani Beata Miszczak

Funkcję księgowej w klubie będzie pełnić Pani Marzena Dobrzańska-Rasowska.

Walne Zebranie podjęło również decyzje w sprawie utworzenia nowych sekcji klubowych. Po 21 latach działalności skoncentrowanej na piłce siatkowej, przyjęto propozycje zmian w funkcjonowaniu klubu, polegające na poszerzeniu skierowanej do dzieci, młodzieży i dorosłych oferty, o nowe formy aktywności: sekcję szachową, sekcję karate, sekcję edukacyjno – wypoczynkową.

Aktualnie w klubie działają sekcje:

 1. Piłka siatkowa – kierownik – Pani Agata Kosecka
 2. Karate – kierownik – Pan Sławomir Wolniak
 3. Szachy – kierownik – Pan Paweł Buczkowski
 4. Edukacja i wypoczynek – kierownik – Pan Marek Kidawski

W najbliższym czasie – do końca listopada, zarząd klubu przedstawi do zatwierdzenia nowy Statut klubu, który będzie regulował jego działalność w nowej rzeczywistości.

Gratulując wyboru, życzymy nowym władzom klubu sił i wytrwałości w podejmowaniu ambitnych inicjatyw, które będą służyć społeczności Zespołu Szkół w Marzeninie oraz środowisku lokalnemu.

                                                                                     Dyrektor Zespołu Szkół w Marzeninie

Konferencje dotyczące Funduszy Europejskich

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Konferencje  dotyczące Funduszy Europejskich, które odbędą się:

 

18.11.2016 r . w Skierniewicach – Konferencja „ Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – dotacje na edukację”

 

25.11.2016 r. w Radomsku - Konferencja „ Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – dotacje na aktywizację”

 

9.12 2016 r. w Uniejowie - Konferencja „ Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – dotacje na internacjonalizację”

  Link do strony http://www.rpo.lodzkie.pl/slider/item/1253-zmieniaj-lodzkie-z-funduszami-europejskimi-przyjdz-na-konferencje

 

 

 

Ślubowanie klasy pierwszej - 26.10.2016 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

   Uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów odbyła się 26 października 2016r. Do tego dnia nie tylko rodzice, ale przede wszystkim dzieci przygotowywały się bardzo sumiennie. Wychowawca klasy Pani Renata Lewińska zaprezentowała klasę przed zaproszonymi gośćmi: przew. Rady Gminy Sędziejowice Panem Dariuszem Cieślakiem, ks. proboszczem Jerzym Dominowskim oraz całą społecznością szkolną.

Slubowanie 1Pierwszoklasiści w odświętnych, historycznych strojach rozpoczęli uroczystość polonezem przygotowanym pod kierunkiem Pani Jolanty Siwek. Mali wykonawcy otrzymali gromkie brawa za cały program artystyczny. Po ślubowaniu i pasowaniu, którego dokonał Pan dyr. Krzysztof Jaworski, uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz upominki od swoich młodszych i starszych kolegów. Rodzice zaprosili gości, pana dyrektora, grono pedagogiczne i innych pracowników szkoły na poczęstunek. Dekoracja stołu przystrojona była barwami narodowymi, co wywarło niepowtarzalne wrażenie. Był to piękny i niezapomniany dzień, który będziemy jeszcze długo pamiętać!

Dzień Edukacji Narodowej - 13.10.2016 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Święto pracowników naszej szkoły było uroczyście obchodzone w dniu 13 października 2016r. Na uroczystość przybyli szacowni goście: sekretarz gminy Sędziejowice p. Mirosław Potasiak, inspektor ds. oświaty p. Kamila Tokarek, sołtys wsi Marzenin p. Elżbieta Sagan oraz liczne grono emerytowanych pracowników szkoły.

DEN 4Pan dyr. K. Jaworski bardzo gorąco i serdecznie powitał przybyłych gości oraz byłych i czynnych pracowników ZS w Marzeninie dziękując za całoroczną pracę i pamięć o szkole. Pan sekretarz gminy Sędziejowice, dziękując za trud włożony w pracę nauczycielską złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczył nagrody wójta p. dyr. ZS Marzenin K. Jaworskiemu oraz nauczycielom: p. D. Jaworskiej i p. J. Siwek. Również pan dyr. wręczył nagrody za całoroczną pracę pracownikom szkoły.

Uczniowie kl. V wyrazili swoją wdzięczność Gronu Pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi za ich codzienny trud, przekazywaną wiedzę, opiekę oraz troskę poprzez program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Beaty Bednarkiewicz. Przedstawienie o złotej rybce, opowiadające o urokach i trudach życia nauczyciela w sposób humorystyczny bardzo się wszystkim spodobało. Na koniec uczniowie wręczali wszystkim gościom i pracownikom szkoły kwiaty własnoręcznie wykonane. Na koniec wszyscy udali się na poczęstunek.

Maluszki na spacerach

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Najmłodsi wychowankowie naszej szkoły uwielbiają spacery i to nie tylko na ulubiony plac zabaw. Szukają oznak jesieni w lesie, obserwują zmieniający się kolor liści, spadające kasztany. A przede wszystkim bawią się na leśnych polanach. Dzielnie ubierają się i rozbierają w szatni, przechodzą prawidłowo na pasach i małymi kroczkami uczą się chodzić „prosto” z przyjacielem wężem.

spacery 3

Zespół Pieśni i Tańca "Dzieci z doliny Grabi" z Zespołu Szkół w Marzeninie w Bułgarii.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Nasze dzieci podbiły serca na Bałkanach

                25 lipca br. 30 osobowa grupa małych artystów Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci z Doliny Grabi” działającego przy Zespole Szkół w Marzeninie wyruszyła na zaproszenie Organizatorów imprezy artystycznej na Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny BALKAN FOLK FEST 2016 do Złotych Piasków w Bułgarii. Ta XXII już edycja festiwalu zgromadziła artystów z ponad 20 państw wśród których wspaniale pokazali się nasi mali tancerze. Dzieci zaprezentowały w strojach regionalnych nasz folklor rodzimy wzbudzając ogromny podziw organizatorów i aplauz międzynarodowej publiczności. Daliśmy dwa oficjalne koncerty w tym jeden (prestiżowy) weekendowy gromadzący największą ilość widzów. Nagrodę i dyplom osobiście małym tancerzom wręczył President Balkan Folk Fest - Dusan Miljkovic oficjalny organizator imprezy, nadając artystycznej przygodzie wyjątkowy i uroczysty charakter.

                Bulgaria 10Oprócz przeżyć scenicznych, dzieci miały możliwość poznania bułgarskiego kurortu Golden Sands & Varna, zasmakowania kąpieli w Morzu Czarnym, czynnego udziału w spotkaniach i zabawach integracyjnych z artystami z całego świata oraz, mimo upału, uczestniczenia w codziennych warsztatach tanecznych.

                Dzielnie przejechaliśmy 4 tyś. kilometrów przez 5 europejskich krajów, śledząc całą trasę wyprawy ze śpiewem na ustach i wsłuchując się w ciekawe opowieści pani Anety o historii i teraźniejszości przemierzanych okolic. Mieliśmy okazję zwiedzić malownicze węgierskie miasteczko Szentendre położone nad pięknym modrym Dunajem, poznaliśmy grupę polskich globtroterów oklaskujących nasze nocne naddunajskie koncerty, podziwialiśmy zamki hrabiego Drakuli w tajemniczej Transylwanii, próbowaliśmy pod murami cytadeli sztuk walki z japońskimi turystami, byliśmy kontrolowani przez uzbrojonych celników na granicach węgierskiej i rumuńskiej, i codziennie w Złotych Piaskach pokonywaliśmy kilkaset schodów wzmacniając swoje mięśnie i stawy ;)

Wycieczka przedszkolaków do kina w Zduńskiej Woli - 27.09.2016 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Dnia 27 września przedszkolaki wraz z wychowawcami   i w towarzystwie trzech mam udały się do Ratusza w Zduńskiej Woli na spektakl Teatru Edukacji z Wrocławia pt. Jaś i Małgosia. Mali podróżnicy odbyli spacer wokół budynku w poszukiwaniu pomnika Józefa Piłsudskiego. Mieli tylko jedną instrukcję….Szukajcie pana z wąsami…Zadanie wykonali na szóstkę z plusem. W teatrze zachowali się wspaniale i z zainteresowaniem obejrzeli spektakl. Jaś i Małgosia zabrali młodych widzów do Kino Zdunska 3tajemniczego lasu, w którym odkryli smakowitą chatkę z pierników i jej przebiegłą właścicielkę – Babę Jagę. Dzieci znalazły też sposób, by wydostać się z rąk niedobrej czarownicy. Leśna przygoda z Jasiem i Małgosią nauczyła młodych widzów, jak przezwyciężyć własne strachy i przekonała, że zawsze warto wierzyć w siebie. Choć w momencie wkroczenia Baby Jagi na scenę, polały się łzy na niektórych twarzach i trzeba było powalczyć z własnym lękiem. Po uczcie teatralnej dzieci przeżyły przygodę w sali zabaw Chata małolata, gdzie czekały na nich baseny z kulkami i zjeżdżalnie, puzzle oraz samochody. Ten piękny jesienny dzień długo będzie przez dzieci zapamiętany!

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT