Powiedział nam Bartek, że dziś Tłusty czwartek - 23.02.2017 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

czwartek 13Dnia 23.02.2017 r. od rana w przedszkolu oraz w szkole panowała wyjątkowa atmosfera. Wszyscy częstowali się pąkami, pączkami, pączuszkami z dżemem lub z konfiturą. Jedne były pyszniejsze od drugich. Degustacjom towarzyszyły wzajemnie wymieniane serdeczności, uśmiechy i uściski.

Przedszkolaki z radością powtarzały hasło dnia: Powiedział nam Bartek, że dziś tłusty czwartek. A Bartek z grupy 5- latków poczęstował całe przedszkolne towarzystwo pączkami z serem przygotowanymi przez jedną z babć. Była to prawdziwa uczta dla najmłodszych, a poczęstunek- jak dzieci same określiły- Palce lizać.

 

czwartek 1
czwartek 2
czwartek 3
czwartek 4
czwartek 5
czwartek 6
czwartek 7
czwartek 8
czwartek 9
czwartek 10
czwartek 11
czwartek 12
czwartek 13
czwartek 14

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT