Wyjazd do Zduńskiej Woli na spektakl KAROLCIA - 17.02.2017 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Grupa wychowanków przedszkola oraz „0” udała się do Ratusza w Zduńskiej Woli na spektakl pt. „Karolcia” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza z Wrocławia.

Dzieci z zainteresowaniem obserwowały losy tytułowej bohaterki, która znalazła niebieski koralik. Dzięki niemu mogła zmienić świat, spełniając życzenia nie tylko swoje, ale również innych osób. Wraz z kolegą uratowała przed zlikwidowaniem osiedlowy plac zabaw i dzięki temu dzieci mogły z uśmiechem bawić się na świeżym powietrzu.kino 7

Podczas podróży zaczarowanym samochodzikiem Karolcia nauczyła dzieci piosenki o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę. Dzieci powtórzyły sobie także numery alarmowe i nauczyły się, jak pomagać osobom starszym w potrzebie. Kolejną dydaktyczną wartością spektaklu była nauka zachowania ię w spotkaniu z nieznajomym.

Spektakl wzbogacony był o efekty specjalne, wspaniałe iluminacje świetlne, znakomita była także oprawa muzyczna. Widowni najbardziej przypadła do gustu piosenka: „Ruszaj w świat, by spełniać marzeń czar”.

 

Dzieci z Marzenina czekają na ich spełnienie, a przede wszystkim na kolejne przedstawienie.

 

kino 1
kino 2
kino 3
kino 4
kino 5
kino 6
kino 7
kino 8
kino 9
kino 10
kino 11
kino 12
kino 13
kino 14

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT