Wyprawa na zamki dmuchane – 25.01.2017 r.

Daniel włącz . Opublikowano w Aktualnosci

      zamki 14Grupa wychowanków oraz uczniów naszej szkoły udała się w dniu 25.01.2017 r. do Sędziejowic na dmuchany plac zabaw. Na dzieci w sali gimnastycznej Zespołu Szkół czekały do zabawy cztery ogromne, kolorowe urządzenia wypełnione trampolinami, zjeżdżalniami, tunelami oraz labiryntami. Dzieci rozwijały sprawność, pokonując rozmaite przeszkody. Rozwijały wyobraźnię, znikając w tropikalnej dżungli, na safari lub w paszczy ogromnego tygrysa. Miały z pewnością zapewnioną dużą dawkę ruchu i rozrywki. Uzupełniły stracone kalorie, spożywając watę cukrową, która na każdym placu zabaw najlepiej smakuje. W ten zimowy feryjny dzień wrażeń najmłodszym, jak i starszym dzieciom nie brakowało.

 

zamki 1
zamki 2
zamki 3
zamki 4
zamki 5
zamki 6
zamki 7
zamki 8
zamki 9
zamki 10
zamki 11
zamki 12
zamki 13
zamki 14

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT